گجت‌های چوبی انقلابی در دکوراسیون داخلی اداری

گجت‌های چوبی

دکوراسیون داخلی اداری نقش مهمی‌ بر تمرکز کارکنان در محل کار دارد. عوامل متعددی در حین کار تمرکز فرد را مختل می‌کنند. به همین دلیل لازم است تا جای ممکن فضایی را در اداره ایجاد کنید که آرامش کارکنان را تامین کند.
گجت‌های چوبی برگی از طبیعت در دفتر کار هستند که در عین حال که کاربردی‌اند، بازدهی افراد را تا حد زیادی ارتقا می‌دهند.

کار با ابزار‌های مناسب و در شرایط ایده‌آل کیفیت انجام امور را به طرز چشمگیری افزایش می‌دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا با جک آپ و مزایای استفاده از این گجت‌ها در اداره‌ها بیشتر آشنا شوید.

گجت های چوبی

آرامش در محل کار با گجت‌های چوبی

اکثر ما زمان زیادی از روز خود را در دفاتر کار می‌گذرانیم؛ به همین دلیل این کاملا طبیعی است که کیفیت ابزار و ادواتی که در حین کار استفاده می‌کنیم روی عملکرد ما تاثیر بگذارند.

جک آپ یکی از شگفتی‌های قرن حاضر هستند که از چوب‌های گرم و دوست‌داشتنی ساخته می‌شوند. گجت‌های چوبی کیفیت انجام امور اداری را تا حد زیادی افزایش می‌دهند. بنابراین اگر در حین کار با مشکلاتی مواجه هستید که شما را از ادامه کار باز می‌دارد، حتما به این ابزارها نیاز خواهید داشت. این ابزارها عملکرد شما را به کلی متحول می‌کنند. در ادامه بیشتر با تاثیرات استفاده از این گجت‌ها پی می‌بریم.

گجت سبک نگار

با دردهای مزمن خداحافظی کنید

یکی از مشکلات ناشی از کار در دفاتر اداری این نکته است که کار در آن فضاها منجر می‌شود که فرد پس از مدتی از دردهایی چون درد کتف، شانه، گردن و مچ رنج ببرد. این دردها روی عملکرد فرد تاثیر مستقیم می‌گذارند.

با استفاده از گجت‌های چوبی برای همیشه با این مشکل خداحافظی کنید. می‌پرسید چطور ممکن است؟ حتما تا به حال در اداره‌ها شاهد استفاده از بسته‌های کاغذ A4 یا کتاب برای تنظیم ارتفاع صفحه مانیتور بوده‌اید. کارمندان به دنبال دردهای مزمن کتف و شانه به این ایده روی آوردند تا صفحه مانیتور را در زاویه مناسب با چشمان خود قرار دهند.

این کار در مزایای خود معایبی را نیز در بر دارد. به عنوان مثال جابه‌جایی و انعطاف‌پذیری ابزارهای کار به حداقل می‌رسد و ظاهر نامناسبی در دکوراسیون داخلی اداری ایجاد می‌شود. بنابراین بهتر است این بار جک آپ‌ها را برای کار خود در نظر بگیرید. این گجت‌ها تجربه متفاوتی را برای شما به ارمغان می‌آورند.

اگر از آن گروه افرادی هستید که همواره برای انجام امور کاری خود از لپ تاپ استفاده می‌کنید نیز بهتر است با استفاده از این گجت‌های چوبی زندگی خود را متحول کنید. گجت چوبی ارگونومی‌مخصوص کار با لپ تاپ برای شما طراحی شده است.

این گجت با طراحی منحصر به فرد خود صفحه مانیتور لپ تاپ را در بهترین حالت ممکن قرار می‌دهد. به این ترتیب امکان بروز دردهای همیشگی از جمله درد گردن، شانه و کتف به حداقل می‌رسد. این دردها کار را برای فرد عذاب آور و تا حد زیادی بازده او را نیز پایین می‌آورند. در ادامه با برخی از مزایای ارزشمند این جک آپ‌ها در دکوراسیون داخلی اداری آشنا می‌شوید.

دردهای مزمن نشستن

 مزایای شگفت انگیز گجت‌های چوبی

همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره شد، گجت‌های چوبی افزارهای بسیار کارآمد هستند که سبک کار شما با لپ تاپ را به کلی متحول می‌کنند. این گجت‌ها به زیبایی تمام چوب را به یاری تکنولوژی روز درآورده اند و تحولی ارزشمند را در دنیای دکوراسیون داخلی اداری ایجاد کرده‌اند. در ادامه به برخی از مزایای این گجت‌های زیبا می‌پردازیم.

 

· طراحی فوق‌العاده زیبا و مدرن

طراحی ارگونومیک و زیبای این گجت‌های چوبی باعث شده است که استفاده از آنها ظاهر متفاوتی را در میز کار شما ایجاد کند. به این ترتیب استفاده از این گجت‌ها در کنار افزایش بازدهی افراد ظاهر زیبایی نیز به میز آنها می‌بخشد. این امر در حوزه دکوراسیون داخلی اداری بسیار ارزشمند خواهد. بود.

 

· سبک و قابل حمل

از آن‌جایی که این گجت‌های چوبی بسیار سبک هستند، به هیچ عنوان مشکل در جابه‌جایی آنها نخواهید داشت. از این گذشته به دلیل طراحی ارگونومی این جک آپ‌ها به سادگی قابل حمل هستند.

 

· افزایش طول عمر لپ تاپ

پیش‌تر به این نکته اشاره کردیم که استفاده از این گجت‌های چوبی لپ تاپ‌ها را در زاویه مناسبی از چشم فرد قرار می‌دهد و همین امر از بروز دردهای مزمن شانه و گردن نیز جلوگیری می‌کند، اما اشاره به این نکته نیز حائز اهمیت است که قرارگیری لپ تاپ در قسمت بالاتر به معنای عبور جریان هوا از زیر لپ تاپ است. به این ترتیب جریان هوا لپ تاپ را داغ نمی‌کند و این امر تا حد زیادی روی عملکرد لپ تاپ و طول عمر آن نیز تاثیرگذار خواهد بود.

گجت های چوبی زیبا

· رنگ مدرن و متناسب با انواع دکوراسیون

استفاده از کتاب‌ها برای بالا آوردن مانیتور راهکار چندان جالبی نیست چراکه نه تنها عملکرد چندان خوبی ندارد بلکه ظاهر بسیار بدی را در میز کار ایجاد می‌کند. این گجت‌های چوبی با رنگ منحصر به فرد خود برای استفاده در تمام دکوراسیون‌ها مناسب هستند.

جک آپ‌ها منظره بسیار دلپذیری را در کنار دیگر رنگ‌ها ایجاد می‌کنند که برای بیننده دلچسب خواهد بود. رنگ طوسی مات جک آپ‌ها ظاهر مدرنی به آنها بخشید‌ه است. این رنگ در کنار لپ تاپ و میز کار شما به هماهنگی خوبی می‌رسد.

 

· مرتب شدن میز‌های کار

غالبا در پایان یک روز کاری با یک دکوراسیون اداری به هم ریخته مواجه می‌شویم که هیچ نشانی از نظم در آن دیده نمی‌شود. استفاده از گجت‌های چوبی به میز کار شما نظم می‌بخشد. با استفاده از این گجت‌های چوبی تمامی لوازم میز کار شما به دقت و در جای مخصوصی قرار می‌گیرند. به عنوان مثال دیگر نیازی به نگرانی از بابت این‌که موس گم شود یا کیبورد رها شود؛ ندارید.

در این گجت‌های چوبی جایگاه مشخصی برای تمام لوازم و متعلقات لپ تاپ شما در نظر گرفته شده است. به همین دلیل استفاده از این جک آپ‌ها انقلابی در نحوه استفاده از لپ تاپ است که عملکرد شما را متفاوت خواهد کرد.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که نظم و انضباط میز کار نقش مهمی در کیفیت عملکرد شما دارد بهتر است، استفاده از این گجت‌های ارزشمند را در برنامه خود بگنجانید و نظمی بی‌سابقه را تجربه کنید. از طرفی اگر به دنبال راه حلی برای درد گردن و شانه خود هستید نیز پیش از مراجعه به پزشک ارگونومی بدن خود را با گجت‌های چوبی ارگونومی مخصوص کار با لپ تاپ اصلاح کنید. این گجت یک پایه لپ تاپ است که مانع از قوز کردن و آسیب دیدن چشم‌های شما می‌شود.

گجت های چوبی بهینه

 در آخر

کار با لپ تاپ برای بسیاری از افراد لذت‌بخش است و در دنیای امروزی بسیاری از افراد لپ تاپ‌ها را به دیگر سیستم‌های رایانه‌ای ترجیح می‌دهند، اما سلامت شما بر همه چیز ارجحیت دارد. به همین دلیل بهتر است با خرید جک آپ دکوراسیون اداری دفتر محل کار یا حتی اتاق کار خود در منزل را متحول کنید و از مزایای این گجت‌های چوبی بهره مند شوید.

این نکته را به یاد داشته باشید که این گجت‌ها به دردهای شانه و گردن شما خاتمه می‌دهند و ظاهری متفاوت را در میز کار شما ایجاد می‌کنند. اگر فردی در اطرافیان شما زمان زیادی از روز را صرف کار با لپ تاپ می‌کند، جک آپ هدیه بسیار مناسبی برای او خواهد بود. به این ترتیب در کنار یک گجت چوبی جذاب سلامتی را به او هدیه کرده‌اید.

 

منبع:

https://sabknegar.com/gadget/%d8%ac%da%a9-%d8%a2%d9%be/

https://woodenamsterdam.com/blog/2017/04/25/going-gaga-wooden-gadgets/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.