ضرورت استفاده از گجت‌های چوبی و پایه‌های لپ‌تاپ

پایه‌های لپتاپ

این روزها تمام مشاغل به کمک رایانه‌های کوچک قابل حمل یا همان لپ‌تاپ پیش می‌رود. این ابزارهای کوچک با قابلیت‌های بی‌شمار خود، زندگی را بر بشر آسان‌تر کرده و طعم واقعی دنیای تکنولوژی را به ما می‌چشانند.
لپ‌تاپ‌ها مسیری طولانی را پشت سر گذاشتند و تبدیل به مدل‌های جدید امروزی شدند که در کنار وزن پایین، محاسبات پیچیده را در کسری از ثانیه به انجام می‌رسانند. بیش‌تر مشاغل امروزی به کمک این ابزارهای کاربردی، فعالیت‌های روزمره را آسان‌تر پیش می‌برند و محاسبات شغلی را سریع‌تر انجام می‌دهند.
با این حال این تمام ماجرا نیست. لپ‌تاپ‌ها برای زندگی بهتر بشر طراحی شدند؛ اما استفاده‌ مکرر و مداوم از آن‌ها افراد را با انواع درد در ناحیه چشم، گردن، کمر و… تنها گذاشت. در بسیاری از مشاغل خانگی و اداری با توجه به زمینه کاری نیاز به استفاده‌های طولانی مدت از این ابزارها احساس می‌شود. پس با دردها چه باید کرد؟
ما در این مقاله شما را با ضرورت استفاده از پایه‌های لپ‌تاپ و گجت‌های چوبی آشنا می‌کنیم

راه حل ساده است؛ دنیای تکنولوژی در کنار پیشرفت ابزارهای خود چاره‌اندیشی کرده و انواع گجت چوبی یا پایه‌های لپ‌تاپ را جهت تضمین سلامتی افراد طراحی کرده است. در این بخش ۵ دلیل استفاده از پایه‌های لپ‌تاپ را مرور می‌کنیم که شما نیز با تهیه یکی از این محصولات برای همیشه با گردن درد خداحافظی کنید.

ارگونومی بهتر را به کمک گجت چوبی و پایه‌های لپ‌تاپ تجربه کنید

مهم‌ترین دلیل استفاده از پایه‌های لپ‌تاپ ارگونومی بهتر است؛ در واقع یک دستگاه ارگونومیک در کنار استفاده آسان کارایی بالایی هم برای کاربران ایجاد می‌کند. به کمک پایه لپ‌تاپ علاوه بر این که آن را از خطر صدمات احتمالی نجات می‌دهید؛ صفحه نمایش را مقابل چشمان خود تنظیم کرده و از درد گردن نجات پیدا می‌کنید.

به بیان دیگر زمانی که صفحه نمایش مقابل دیدگان شما باشد نیازی نیست به پایین نگاه کنید و این موضوع تنش‌های عضلانی مربوط به گردن و کمر را حذف می‌کند. در ضمن اگر از چندین صفحه نمایش استفاده می‌کنید یک پایه لپ‌تاپ به شما کمک می‌کند صفحات نمایش را در یک راستا قرار دهید که بازده کاری شما بیش‌تر شود.

جک‌آپ

از این‌ها گذشته جالب است بدانید طبق آخرین آمار مربوط به سال ۲۰۱۵، تقریبا ۶۵ درصد از آمریکایی‌ها به سندرم مشکلات ناشی از کامپیوتر مبتلا شدند و این بیماری چیزی نیست جز فشارهای وارد شده به چشم که مسبب اصلی آن خود افراد هستند. این بیماری باعث شد بسیاری از گجت‌های مخصوص کار با کامپیوتر از جمله عینک‌های به خصوصی طراحی و تولید شود؛ اما نیاز نیست هزینه‌ اضافی کنید؛ یک پایه لپ‌تاپ ارگونومیک با تنظیم زاویه دید و تعیین فاصله مناسب میان کاربر، تمام آن چیزی است که می‌خواهید.

گجت چوبی و پایه‌های لپ‌تاپ تایپ را آسان می‌کند!

اگر به طور میانگین در دقیقه ۴۰ تا ۵۰ کلمه تایپ می‌کنید و ۸ ساعت از روز را مشغول فعالیت هستید، تصور کنید چه میزان فشار به بازوها وارد می‌شود!
این تنش‌ها نه تنها چشمان شما را ضعیف‌تر می‌کند، بلکه حالت بازوها نیز به دلیل تایپ روی صفحه کلید لپ‌تاپ نیز عملکرد طبیعی بدن را با مشکل مواجه می‌کند. با خرید یک پایه لپ‌تاپ صفحه نمایش را در فاصله‌ای مناسب قرار داده و هنگام تایپ روی صفحه کلیدی مجزا بازوها را به صورت ۹۰ درجه روی میز قرار می‌دهید. این امر باعث می‌شود حالت طبیعی بدن در زمان کار با سیستم رایانه‌ای حفظ شوند و دردها به حداقل برسد.

گجت چوبی

کمی هم به فن لپ‌تاپ فکر کنید!

از رایج‌ترین مشکلات افراد در زمان کار با لپ‌تاپ، داغ شدن و از کار افتادن فن لپ‌تاپ است. زمانی که دستگاه خود را روی یک میز صاف قرار می‌دهید جریان هوا بین داخل و خارج دستگاه به کندی پیش می‌رود. حال تصور کنید در طول روز چندین و چند ساعت با لپ‌تاپ کار می‌کنید؛ این موضوع در عرض چند ماه دستگاه شما را دچار مشکل می‌کنید. چاره چیست؟ گجت چوبی به عنوان پایه‌های لپ‌تاپ اینجا هم به کمک شما می‌آید. پایه‌های لپ‌تاپ فضای زیرین دستگاه را باز گذاشته و جریان هوا را به طور کامل برقرار می‌کنند. درنتیجه نیازی نیست چند ماه یک بار فن لپ‌تاپ را تعویض کنید.

میز کار خود را کمی مرتب تر کنید!

تمرکز در زمان کار مهم‌ترین عاملی است که بازده کاری را افزایش می‌دهد. عوامل مختلفی بر تمرکز شما تاثیر می گذارند؛ اما نمی‌توان تاثیر فضای کار را بر تمرکز نادیده گرفت.

مشاغل اداری یا افرادی که در خانه به صورت دورکار مشغول به فعالیت هستند، نیاز دارند وسایل مختلفی را در دسترس خود قرار دهند. در کنار آن، کابل‌های موس کیبورد و غیره هم اضافه می‌شود؛ در این شرایط میز کار شما به جای فضایی جهت کار، شبیه به ویترینی نامنظم است که وسایل در گوشه کنار آن رها شده‌اند. پس انتظار نتیجه‌ای فوق‌العاده از پروژه کاری خود نداشته باشید!

گجت چوبی اداری

اگر به دنبال چاره می‌گردید، گجت چوبی به عنوان پایه‌های لپ‌تاپ بهترین انتخاب است؛ در واقع استندهای سیستم رایانه‌ای به گونه‌ای طراحی می‌شوند که علاوه بر نگهداری لپ‌تاپ، فضایی را جهت قرار دادن وسایل مختلف فراهم کنند. در این شرایط به سادگی میز کار خود را به فضایی حرفه‌ای تبدیل می‌کنید که تمرکز کردن را آسان می‌کند.

گجت چوبی فراتر از نگهدارنده لپ‌تاپ شما!

پایه‌های نگهدارنده لپ‌تاپ علاوه بر این که فضای کاری شما را مرتب کرده و وسایل مختلف را در دل خود جای می‌دهند؛ در موارد دیگر نیز کاربرد دارند. تا به حال فکر کردید برای خواندن کتاب‌های قطور یا مرور آلبوم‌های عکسی که وزن بالایی دارند، چه باید کرد؟ پایه‌های نگهدارنده در این موقعیت‌ها نیز در اختیار شما هستند؛ به همین دلیل است که نام گجت را روی آن‌ها گذاشتند؛ چرا که کارایی بالایی داشته و شما را در جوانب مختلف زندگی همراهی می‌کنند.

پایهذهای لپ‌تاپ

کلام آخر

در این مقاله ۵ دلیل اساسی  را بر شمردیم که شما را به استفاده از پایه‌های لپ‌تاپ ترغیب می‌کند. با خرید یک پایه‌های لپ‌تاپ علاوه بر اینکه سلامت بدن خود را در زمان کار با سیستم رایانه‌ای تضمین می‌کنید؛ فضای کاری خود را مرتب کرده و آماده فعالیت حرفه‌ای می‌شوید.

این ابزارهای به ظاهر ساده، کارایی بالایی دارند و زندگی شغلی شما را بهبود می‌بخشند. پس بهتر است زمان را از دست ندهید و به فکر سلامت خود و لپ‌تاپ باشید! گروه سبک نگار با طراحی و تولید گجت چوبی جک آپ تمام آنچه را که به آن نیاز دارید تولید کرده‌است؛ کافی است به بخش فروشگاه رفته و از مزایای جک آپ آگاه شوید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.